Çay Kazanları

Bakır Çay Kazanları

2 Demlikli Bakır Çay Kazanı 4 Demlikli Bakır Çay Kazanı 3 Demlikli Bakır Çay Kazanı
2 Demlikli Bakır Çay Kazanı 4 Demlikli Bakır Çay Kazanı 2 Demlikli Bakır Çay Kazanı

Statik Boyalı Çay Kazanları

Üçlü Boyalı Çay Oacğı Kazanı Üç Demlikli Çay Kazanı İkili Boyalı Çay Ocağı
Üçlü Boyalı Çay Oacğı Kazanı Üç Demlikli Çay Kazanı İkili Boyalı Çay Ocağı

Elektrikli Çay Kazanları Dijital Çay Kazanı
İkili Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı İkili Pleytli Elektrikli Çay Kazanı Üçlü Dijital Çay Kazanı
İkili Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı İkili Pleytli Elektrikli Çay Kazanı Üçlü Dijital Çay Kazanı

Çelik Çay Kazanları

Üçlü Çelik Elektrikli Çay Kazanı İkili Doğalgazlı Çay Kazanı Üçlü Gazlı ve Elektrikli Çay Kazanı
Üçlü Çelik Elektrikli Çay Kazanı İkili Doğalgazlı Çay Kazanı Üçlü Gazlı ve Elektrikli Çay Kazanı

Diğer Çay Kazanı Modelleri
L Tipi Çay Ocağı Kazanı Ters Çay Kazanı Paslanmaz Çay Kazanı
L Tipi Çay Kazanı Ters Çay Kazanı Paslanmaz Çay Kazanı

 • Çay Ocağı kazanları üretiminde firmamız, uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren yüksek tecrübe ve deneyime sahip bir firmadır.
 • Bu sayfada çay kazanı çeşitlerimiz hakkında genel bilgiler bulabilirsiniz. Çay Kazanına dair her tür demlik, cezve vb. aksesuar ile yan ürünlere yine sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Çay Kazanı Çeşitleri

 • Standart çay ocaklarımızda doğal gaz ve elektrik enerjisi bir arada bulunmaktadır. Fakat müşterilerimizin taleplerine göre sadece elektrikle çalışan pleytli ve büro tipi elektrikli çay kazanı modellerimiz ve sadece doğal gazla çalışan tam otomatik veya çelik, tüplü ve doğalgazlı çay kazanı modellerimiz mevcuttur.
 • Çay kazanı imalatında genel olarak üç çeşit malzeme kullanılmaktadır. Bu malzemelerin türüne göre de üç çeşit ürünümüz mevcuttur.
  1. Bakır Çay Kazanları: Orijinal bakır malzeme kullanılarak imal edilen bu ürünlerimizde bakır yüzey üzerine her tür motif, resim, yazı, logo ve benzeri desenler işlenebilmektedir. Göz alıcı motiflerle bezeli bakır ürünlerimiz sadece bir çay makinesi değil, aynı zamanda mekanınızda nostalji rüzgarı estirecek, şık görünüm kazandıracak bir aksesuar gibidir. Çeşitli desen seçenekleri siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun şekilde ve deneyimli bakır ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Örnek modeller için bakır çay kazanları sayfamıza bakabilirsiniz.
  2. Statik Boyalı Çay Kazanları: Elektrostatik fırın boya ile kaplanan galvaniz malzeme, hem doğal gazlı hem de elektrikli çay kazanlarında ürünün dış görünüşüne estetik bir hava katar. Kalitesi, şıklığı ve ucuz çay kazanları fiyatlarıyla en çok tercih edilen ürünlerimizdendir.
  3. Paslanmaz Çay Kazanları: %18 krom %8 nikel içeren 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilir. 430 kalite paslanmaz olan dış kaplamasıyla uzun ömürlü, dayanıklı ve A kalite bir üründür.
 • Yukarıda kısaca bilgi verdiğimiz modellerin yanı sıra özel taleplere uygun olarak ürettiğimiz ters ocaklı (kahveci ocağı sağda), L Tipi (kahveci ocağı ön tarafta) ve dijital panolu çay makinelerimiz de ürünlerimiz arasındaki yerini korumaktadır.
 • Çelik Çay Kazanları Paslanmaz Tip ürünlerimiz ise, ucuz çay kazanı satın almak isteyen müşterilerimize uygun seçenekler sunmaktadır. Gazlı, elektrikli ve hem gaz hem de elektrikle çalışan modelleri mevcuttur.

Çay Kazanları Teknik Özellikleri

 • Çay kazanlarımız tam otomatiktir. Yani ısıtacağı suyu kendisi otomatik olarak alır ve kazan dolunca yine kendisi keser.
 • Su sıcaklığı 100 dereceyi geçince enerji sarfiyatını otomatik olarak keser. Su soğumaya başlayınca ise yine kendi kendine çalışmaya başlar.
 • Ürünlerimizin tamamında kaliteli malzeme kullanılmakta, bu da cihazın ömrünü uzatmaktadır.
 • Üstü açılır kapak sayesinde çok kolay ve pratik çay kazanı temizliği imkanı sağlar.
 • Boyutlarına göre ürün çeşitlerimiz demlik sayısıyla belirlenmektedir. Yani en küçük çay ocağı kazanımız bir demlikli olup, 4, 5, 6 ve hatta yedi demlikli ürünler de üretilmektedir.

Çay Kazanı Fiyatları

 • Çay kazanlarının vazgeçilmez yan ürünü olan davlumbazlar da, gerek kalite gerekse ürün çeşitliliğiyle öne çıkan statik boyalı ve bakır davlumbazların yanı sıra duvar tipi davlumbaz çeşitlerimiz de imal ettiğimiz ürünlerimiz arasındadır.
 • Bütün ürünlerimizde aralıklarla tekrar eden kampanyalarımız söz konusudur. Kampanya dışı ürünlerde de gerek çay ocağı fiyatları gerekse diğer mutfak ekipmanlarında özel indirimler ve piyasanın altında fiyat seçenekleri mevcuttur.
 • Ful otomatik Çay Kazanı fiyatlarımız bütçenize uygun çeşitli seçenekler içermektedir. Örneğin: Bütün teknik özelikleri klasik çay ocaklarıyla aynı olmasına karşın büro tipi elektrikli çay kazanı fiyatları piyasadaki en ucuz ürünlerdir.
 • Aradığınız özelliklere sahip çay seti ve çay ocağı kazanı seçeneklerini konuşmak ve fiyat almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.