Çay Kazanı Fiyatları

MeşeLale ÇAY KAZANLARI FİYATLARI

Üçlü Tam Otomatik Çay Kazanı Üçlü Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı İkili Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı

Üçlü Tam Otomatik

Çay Kazanı

Fiyatı: 999 TL

Üçlü Büro Tipi

Elektrikli Çay Kazanı

Fiyatı: 899 TL

İkili Büro Tipi

Elektrikli Çay Makinesi

Fiyatı: 799 TL


Çaymatik Fiyatları

40 Bardaklik Çaymatik 60 Bardaklik Çaymatik 80 Bardaklik Çaymatik
Çay Makinesi Fiyatı: 99 TL Çay Makinesi Fiyatı: 119 TL Çay Makinesi Fiyatı: 139 TL
40 Bardaklik Çay Otomatı 60 Bardaklik Çaymatik 80 Bardaklik Çaymatik

120 Bardaklik Çaymatik 160 Bardaklik Çay Otomarı 250 Bardaklik Çaymatik
Çay Makinesi Fiyatı: 159 TL Çay Makinesi Fiyatı: 179 TL Çay Makinesi Fiyatı: 199 TL
120 Bardaklik Çaymatik 160 Bardaklik Çaymatik 250 Bardaklik Çaymatik

Çay Kazanı Özellikleri

  • Her işletmenin olmazsa olmaz demirbaşlarından olan çay kazanları, kaliteli ve uzun ömürlü olması, kolay çay kazanı temizliği imkanı sunması ve pratik kullanım gibi özelliklere sahip olmalıdır.
  • Firmamız ürünlerinin bu özelliklere sahip olduğu CE belgeli doğalgazlı çay kazanı modelleriyle kalite ve kullanışlılık bakımından resmi onay almıştır.
  • Bunların yanı sıra, elbetteki teknik özellikler ve malzeme kalitesiyle brilikte belki de en önemli özellik ise elbette ucuz çay kazanı fiyatlarıdır.
  • Çay semaveri, Çay kazanı paslanmaz tipler, elektrikli çay kazanları, tüplü çay kazanı ya da doğalgazlı çay kazanında her tür bütçeye uygun ucuz çay ocağı fiyatlarıyla aradığınız ürünü vitrinimizde bulacağınızdan eminiz.
  • Ürün fiyatlarımızı belirlerken çeşitlerimizi artırarak ihtiyaca ve ödeme gücüne uygun çözümler üretmeye çalışmaktayız.
  • Örneğin elektrikli çay kazanı modelleri arasında, Büro Tipi adını verdiğimiz çok özel birin ürün imal ettik. Büro Tipi elektrikli çay ocağı fiyatlarımızda yaptığımız kampanyamız siz müşterilerimizin yoğun ilgisiyle karşılaştı ve artık bir çok marka benzer ürünler piyasaya sürerek bu furyaya katıldı.

Kampanyalar

  • Hemen her tür çay ocağı kazanı fiyatlarımızda sık sık çeşitli kampanyalar yapmakta, kullanıcılarımızı memnun etmek amacıyla bu kampanyaları hem doğalgazlı ve elektrikli çay ocağı, hem de daha küçük boyutlardaki çay semaveri fiyatlarına yansıtmaktayız.
  • Avrupa kalite standartlarına uygun olarak üretilen, imalat sonrası tetslerden geçirilerek satışa sunulan doğalgazlı çay kazanı fiyatı ve özellikle elektrikli çay kazanı fiyatlarımızı görmeden çay kazanı almamanızı önemle tavsiye ederiz.
  • Yoğun iş temposu arasında bunalan ve mekanınıza gelip dinlenme zamanlarını sizinle paylaşan müşterilerinizi lezzetli çay ikramıyla memnun ederken, kendi işini kendi yapan otomatik makinelerimiz sizi de sıkıntıya sokmayacaktır.
  • Teknolojinin gündelik yaşantımıza kattığı bu işlevsel cihazlara piyasada var olan en ucuz çay kazanı fiyatlarıyla firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Aşağıda kampanyası devam eden çay kazanları fiyatlarından bazı örnekler görebilirsiniz.

Çeşitli ürün alternatifleri ve uygun fiyatlar için http://www.caykazani.us/cay-kazani-fiyatlari.html sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.