5 Demlikli Boyalı Çay Kazanı

5 Demlikli Boyalı Çay Kazanı


En : 35 cm
Yükseklik : 56 cm
Boy : 123 + 10cm
Ağırlık : 54 kg
Kapasite : 67 litre
Beş demlikli bir çay ocağı kazanı, hemen hemen her tür iş yerinin çay servisi ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede bir üründür.

Yoğun çay tüketimi olan mekanlar için ideal bir çözüm olan beşli statik çay kazanları şık görünümü ve benzerlerine oranla daha ucuz çay kazanı fiyatlarıyla dikkat çeken bir çay makinesi modelidir.

Kolayca çıkarılıp yeniden takılabilen üst kapağı sayesinde çay kazanı temizliğinde de kolaylık sağlar.İmalatında dış cephede galvaniz sac ve iç kazanda ise paslanmaz malzeme kullanılan boyalı çay ocakları elektro statik boya ile kaplanarak kir ve toz göstermeyen şık bir görünüm kazanır.


  • Tüplü (veya doğal gazlı) ve aynı zamanda da elektrikli çay kazanlarından olan ürünlerimizde enerji tasarrufu ve otomatik su alma sistemi mevcuttur.
  • Pleytli ve Büro Tipi adını verdiğimiz ve tek enerji seçeneği olan elektrikli çay ocağı kazanları imalatı da yapılmaktadır.
  • MeşeLale Çay kazanları, bütçenizi zorlamayacak şekilde düzenlenen tüplü-gazlı ve elektrikli çay kazanı fiyatlarıyla sektör içerisinde iddialı bir firmadır.
  • En lüks restoranlardan sokak içi kahvehanelere kadar her tür mekan için uygun modeller barındıran geniş ürün yelpazesiyle MeşeLale çay ocakları için bizi mutlaka arayınız.