Kategori Genel

Kumda Kahve Standı – Bayrak Desenli

Kumda Kahve Arabası
Kumda Kahve Standı Ölçüleri
Yükseklik:200 cm
Tezgah ölçüleri:100 x 70 cm

Kumda Kahve Standı

  • Bu sayfamızda tanıtılan ürünümüz sağdan sola uzunluğu bir metre olan kumda kahve standıdır.
  • Stant üzerinde gömülü halde kumda kahve makinesi bulunmakta olup bakır üzerine Türk Bayrağı motifi işlenmiştir.
  • Dolap altındaki tekerlekler sayesinde taşınması kolay ve portatif bir ürün olan kahveci güzeli arabalı modelleri kalitesi ve şıklığıyla öne çıkar.
  • Aynı ölçülerde veya farklı büyüklüklerde közde kahve arabası veya kumda kahve arabası modelleri imalatımız söz konusudur.

Kumda Kahve Stant İmalatı

  • Kahveci güzeli standı, közde ve Kumda kahve standı modellerinde tezgah-dolap ve bakır davlumbaz olarak iki bölümd...
Devamını oku

Bakır Davlumbaz – Pres

Bakır Davlumbaz Pres
Davlumbaz Ölçüleri
Boyu:100 cm
Eni:50 cm
Yüksekliği:60 cm (baca dahil değil)

Bakır Çay Kazanı Davlumbazı

  • Resimde gördüğünüz çay kazanı davlumbazı orta büyüklükte, işlemeli bakır davlumbaz modellerindendir. Baskı yöntemiyle yapılan işlemelerle süslenmiş olan bakır davlumbaz modellerimiz kullanıldığı mekana estetik değer kazandırır.
  • Bakır davlumbaz modellerinde kullanıcıların arzu ettiği her tür işleme bakır yüzey üzerine işlenebilir. Davlumbaz fiyatlarına yansıtılmayan bu özel işlemeler el işçiliği veya pres yöntemiyle üretilmektedir.

Bakır Davlumbaz İmalatı

  • Orijinal bakır metalden imal edilen bakır ocakbaşı ve çay ocağı davlumbazlarımızda iç aksam malzemesi olarak DKP sac, galvaniz veya paslanmaz malzeme kull...
Devamını oku

Çay Ocakları Şirket Profili

Çay Kazanları, endüstriyel mutfak ürünleri ve çay kazanlarında kısa zamanda sektörün en güvenilir ve en kaliteli firmalarından biri olmuştur.

Çay kazanı çeşitlerinde uzun ömürlü, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri en ucuz çay kazanı fiyatlarıyla siz kullanıcılarına sunan firmamız en iyi hi ve en kaliteli hizmet prensibiyle yoluna devam etmektedir.

Devamını oku